Geoblog.pl    masterlord65    Podróże    Egipt - pierwsza wyprawa    quady i inne szaleństwa
2007

quady i inne szaleństwa

Egipt
Egipt, Sharm al Shaikh

AKtywny wypoczynek nie musi ograniczać sie do aktywnego przenoszenia ciężaru ciała z leżaka do wody i spowrotem :)
Sharm oferuje wiele naprawdę wiele innych atrakcji
Quady - szaleństwo na 4 kołowcach po piaskach pustyni.... szkoda tylko ze ta pustynia juz tak zadeptana ... ale szaleństwo na tych kołach piękna sprawa

jak ktoś nie chce koni mechanicznych może dosiąść koni takich klasycznych napedzanych na owies... (choć nie jestem pewny czym je tam karmią)

Jako putnk obowiązkowy - wyprawa na łodziach z nurkowaniem piękne rafy super widoki i wrażenia... a i sam proces przygotowania do wskoczenia do wody bardzo ciekawy :)
trochę paniki za pierwszym razem ale potem... no miodzio sama przyjemnosc.

Wieczorem koniecznie trzeba się wybrać na Old Market - o 21 to najwcześniej. tam się dopiero czuje troche świata arabskiego...
występy fakirów i tancerzy... no cóż.... od 3 lat takie same każdego wieczoru :) ale należy przyznać że doszli juz w tym do perfekcji :)

Nam Bay... no jak ktoś lubi galerie i europejskie pasaze handlowe to będzie w niebo wzięty... ale portfel to raczej mu mocno opustoszeje. :)

masterlord65
Wojciech Górecki